Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

"Obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego, na moją Matkę i Panią. Z całym oddaniem i miłością powierzam i poświęcam Tobie moje ciało i moją duszę, wszystkie moja dobra wewnętrzne i zewnętrzne, a także zasługi moich dobrych uczynków przeszłych, teraźniejszych i przyszłych. Tobie zostawiam całkowite i pełne prawo dysponowania mną jak niewolnikiem oraz wszystkim, co do mnie należy, bez zastrzeżeń, według Twojego upodobania, na większą chwałę Bożą teraz i na wieki. Amen”.
- dajmy się prowadzić Maryi - za św. Ludwikiem  de Montforta złóżmy całkowicie w Jej ręce wszystkie nasze sprawy, rodziny, życie, śmierć. Kto w Maryi położył ufność - nie zawiedzie się.

Módlmy się w intencjach własnych członków naszej małej wspólnoty oraz o to, byśmy codziennie podejmowali trud budowania siebie w bliskości z Bogiem.

INTENCJE MAJOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań,

Módlmy się :

1. za Księdza Lucjana prosząc Pana za wstawiennictwem Maryi o zdrowie dla Niego, o łaski potrzebne do realizacji powołania kapłańskiego, dziękując jednocześnie za Jego obecność wśród nas.
2. otoczmy modlitwą Agatkę i Huberta przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa w dniu 9 czerwca,  aby umacniali wzajemną miłość poprzez wspólną modlitwę i szczere rozmowy.
3. prośmy o  dar męstwa  dla Ewy w codziennym dźwiganiu Krzyża,  prośmy o uzdrowienie jej męża z ciężkiej choroby.
4. w intencji naszych bliskich cierpiących z powodu rożnych chorób, a także polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia.
5. módlmy się  za chorych polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia,
6. w intencjach ks. Lucjana.

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka :


" Intencja ewangelizacyjna:
"Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata".