Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

„A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów."

(Mat. 26,26-28)
)


Módlmy się w intencjach własnych członków naszej małej wspólnoty oraz o to, byśmy codziennie podejmowali trud budowania siebie w bliskości z Bogiem.

INTENCJE LIPCOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań,

Módlmy się :

1. o dobrą pogodę dla rolników, by ich trud  został wynagrodzony obfitymi plonami, 
2. módlmy się także o dobrą pogodę w dniu 7 lipca podczas Pikniku Architektoniczno-Budowlanego o dobrą frekwencję i o udany przebieg tak dużej imprezy,
3. za wstawiennictwem Maryi za małżeństwa przeżywające rożnego rodzaju kryzysy, by zawierzyli swoje życie Bogu,
4. w intencji naszych bliskich cierpiących z powodu rożnych chorób, a także polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia.
5. w intencjach ks. Lucjana.

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka :


" Intencja ewangelizacyjna:
"Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi".