Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

2. LUTEGO ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO- zwane popularnie świętem Matki Bożej Gromnicznej - obchodzone 40 dnia po Bożym Narodzeniu, jako pamiątka ofiarowania małego Jezusa w świątyni jerozolimskiej. W tym dniu także obchodzimy  Dzień Życia Konsekrowanego ustanowiony w 1997 roku przez papieża Jana Pawła II.

 

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach.

INTENCJE LUTOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań,

Módlmy się :

1. za nasze koleżanki i kolegów borykających się z trudnościami związanymi z zapewnieniem bytu rodzinie wynikających miedzy innymi z braku zleceń, braku pracy, utraty zdrowia, obciążeń kredytowych. Prośmy Pana przez Maryję by dane im było w najbliższym czasie znalezienie  uczciwego  źródło utrzymania swoich rodzin
2. o szczęśliwe rozwiązanie dla Anetki (mojej synowej) o zdrowie dla mamy i dziecka, za wstawiennictwem Matki Najświętszej, aby cała rodzina wzrastała w Wierze i Miłości (Ania S.).
3. za osoby, które wybrały życie konsekrowane - czyli radykalną drogę naśladowania Chrystusa
4. o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Księdza Lucjana
5. za polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia modlitwą.
6. w intencjach ks. Lucjana znanych Panu Bogu
7. z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja powszechna: 
za ofiary przemocy.O wielkoduszne przyjmowanie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.