Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie na wieki” (J 11, 25-26)
"Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli" (1 Kor 15,20)
"Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi wraz z Nim" (1 Tes 4,14)

 

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach.

INTENCJE KWIETNIOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań.

Módlmy się :

1. o  dobre przygotowanie się do przeżycia świąt Wielkiej Nocy poprzez uczestnictwo w Triduum Paschalnym, w czasie którego będziemy wspominać mękę, śmierć i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, a także o dobre przeżycie zbliżających się dni skupienia (14. DSA _26-28 kwietnia).
2. za Krystynę, która zmaga się z chorobą - o siłę do pokonywania wszelkich z tym związanych trudności, o nadzieję i o zdrowie.
3. za Maćka, u którego wykryto raka języka z przerzutami na węzły chłonne, o dobre decyzje o kierunku leczenia dla lekarzy, a dla niego i jego żony o ufność i siły w walce z chorobą.
4. za  chorych i cierpiących polecanych dotychczas Panu Bogu, aby dźwigając swój krzyż odnajdywali s i ł ę w Chrystusie.
5. w intencjach ks. Lucjana znanych Panu Bogu
6. z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja
powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych.