Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Czerwiec miesiącem Serca Jezusowego

„…przy Sercu Jezusowym serce człowieka uczy się poznawać, jaki jest prawdziwy i jedyny sens jego życia i jego przeznaczenie: przy Sercu Jezusowym serce człowieka nabiera zdolności miłowania”.
(Jan Paweł II)

Nasza stała intencja na 2019 rok: 

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach.

INTENCJE CZERWCOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za otrzymane łaski, za wysłuchanie naszych próśb i błagań.

Módlmy się :

1. za Elżbietę  - prosimy Cię Panie Jezu o łaski potrzebne do walki ze złem, które niszczy jej życie i życie jej córki. Jeśli taka wola Twoja Panie prosimy  Cię o jej uzdrowieni z choroby nowotworowej
2. za  chorych i cierpiących polecanych dotychczas Panu Bogu - szczególnie za Maćka, jego żonę Martę oraz Wojciecha i jego żonę Ewę, aby dźwigając swój krzyż odnajdywali s i ł ę w Chrystusie
3. za małżeństwa zagrożone rozpadem, by za przyczyną Maryi doznały uzdrowienia
4. Z podziękowaniem za łaskę szczęśliwej operacji Taty Leszka, za dobrych ludzi i dobre decyzje - prosimy o dalsze mądre prowadzenie i owocną rehabilitację, oraz o potrzebne siły i wytrwałość dla Niego w chwilach trudnych
5. w intencjach ks. Lucjana znanych Panu Bogu
6. z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja ewangelizacyjn
a: Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.