Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Sierpień Miesiącem Trzeźwości

Nasza stała intencja na 2019 rok: 

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach, módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu


INTENCJE SIERPNIOWE


Dziękujmy Panu Bogu

za Wspaniałych Ludzi, którzy walczyli o Wolną Polskę  w Powstaniu Warszawskim, ale także w czasie Bitwy Warszawskiej 1920 roku.  Prośmy, by Ich świadectwo przynosiło obfite owoce zwłaszcza wśród Młodych.

https://natemat.pl/24721,sierpien-miesiacem-trzezwosci-kto-jeszcze-slucha-apeli-kosciola-o-niepicie


Módlmy się
:

1. zdrowie dla Mamy Krysi Starachowicz, która 10 lipca miała operację złamanej kości udowej i przed nią długa rehabilitacja.

2. za Agatkę i Huberta - o szczęśliwy przebieg  ciąży, by dziecko rozwijało się prawidłowo, a rodzice mogli radośnie oczekiwać na jego narodziny

3. o trzeźwość Narodu Polskiego

4. za  chorych i cierpiących polecanych dotychczas Panu Bogu.

5. w intencjach ks. Lucjana znanych Panu Bogu

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja ewangelizacyjn
a: Aby rodziny, przez życie modlitwy i miłości, stawały się coraz lepszymi “szkołami prawdziwego wzrostu człowieczeństwa”