Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

NIECH TEN 2020 ROK BĘDZIE DLA NAS SZCZEGÓLNYM CZASEM WYNAGRADZANIA MARYI ZA BLUŹNIERSTWA I ZNIEWAGI KTÓRE NASILIŁY SIĘ ZWŁASZCZA W 2019 ROKU. Módlmy się wzajemnie za siebie w intencjach własnych.

 

INTENCJE LISTOPADOWE


Dziękujmy Panu Bogu
za wszystkie dary, które codziennie otrzymujemy.

Módlmy się

1. za osoby protestujące - o łaskę rozeznania dobra i zła, o odkrycie wartości życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Módlmy się zwłaszcza za młodzież i dzieci uczestniczące w tych protestach, by zostały uwolnione spod wpływu ludzi siejących nienawiść do Kościoła

2. o zaprzestanie rozprzestrzeniania się epidemii

3. módlmy się za lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, salowe, wolontariuszy, którzy ofiarnie służą chorym ratując ich życie

4. o uzdrowienie i błogosławieństwo dla rodziców Kazi - Józefy i Stanisława

5. o uzdrowienie, łaskę nawrócenia i wiarę dla osoby Bogu wiadomej

6. o zdrowie dla osób powierzanych dotychczas Panu Bogu

7. o wieczne szczęście w Niebie dla zmarłych bliskich nam osób

8. w intencjach ks. Lucjana


oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja powszechna
: Sztuczna inteligencja

Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia.