Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Listopad to miesiąc pamięci o naszych Bliskich, ale także miesiąc Pamięci Narodowej

"(...) Wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny. Amen."

Cieszmy się z obcowania Świętych, z wymiany darów duchowych miedzy niebem, czyśćcem a ziemią - kiedyś i my, wierzący w Zmartwychwstanie Pana Jezusa dołączymy do Nich.

 

Nasza stała intencja na 2021 rok:

Niech ten 2021 rok będzie dla nas szczególnym czasem wynagradzania Jezusowi i Maryi za bluźnierstwa i zniewagi 2020 roku. Módlmy się także wzajemnie za siebie i w intencjach własnych.

 

INTENCJE LISTOPADOWE:


Dziękujmy Panu Bogu
za wszystkie dary, które codziennie otrzymujemy

Módlmy się:

1. O wieczne szczęście  dla naszych zmarłych Rodziców, krewnych i przyjaciół oraz za tych, którzy oddali życie abyśmy mogli żyć w wolnej Ojczyźnie.

2. Nadal módlmy się za Krystynę, mamę Maćka, o wytrwałość w cierpieniu i walce z chorobą, i by dobry Bóg pozwolił Jej jak najdłużej cieszyć się miłością bliskich.

3. Za osoby dotknięte chorobą Covid 19, by doznały całkowitego wyleczenia, bez ubocznych skutków.

4. o zdrowie dla osób, w których intencjach modliliśmy się w poprzednich miesiącach, a którzy nadal potrzebują tej modlitwy.

5. w intencjach Ks. Lucjana

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja ewangelizacyjna
Intencja ewangelizacyjna: Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.