Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Maj miesiącem Maryi - majowe święta ku czci Matki Boskiej:


Nasza stała intencja na 2022 rok:

Dziękujmy Panu Bogu za wszystkie dary, które otrzymujemy. Módlmy się wzajemnie za siebie.

 

INTENCJE MAJOWE:

Módlmy się:

1. o znalezienie czasu na spotkanie z Bogiem i sobą samym, podczas zbliżających się 20.DSA. Za przyczyną Maryi prośmy o dobre owoce tych rekolekcji.

2. za pośrednictwem Maryi módlmy się za nasze Mamy. Dla żyjących tu na ziemi prośmy o wszelkie potrzebne łaski, a dla żyjących już w innym wymiarze o  dostąpienie łaski oglądania Pana twarzą w twarz. Módlmy się także za mamy, które są w stanie błogosławionym.

3. w intencji Marii i Wandy, które przygotowują się do zabiegów chirurgicznych, które mają mieć miejsce pod koniec maja i na początku czerwca.

4. w łączności z Kościołem Powszechnym módlmy się za Ukrainę - polecając Naród Niepokalanemu Sercu Maryi - o ustanie działań wojennych, o życzliwą pomoc tym wszystkim, którzy musieli opuścić swój dom, swoją ojczyznę.

5. w intencjach Księdza Lucjana,

6. w intencjach Ojca Świętego: O wiarę dla młodych

Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie