Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Intencje 2019

2019-01-01

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach.


INTENCJE MINIONYCH MIESIĘCY
 

Módlmy się:

- za Janinę, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami, prosząc o cud uzdrowienia oraz o to, aby dobry Bóg udzielił wsparcia rodzinie: mężowi, dzieciom, wnukom, rodzicom oraz siostrom w tej trudnej sytuacji.
- o zdrowie dla Babć i Dziadków, by mogli towarzyszyć swoim wnukom w ich rozwoju.
- za polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia modlitwą. 
Szczególnie w intencji Wojtka, męża naszej koleżanki Ewy, o męstwo dla nich  w dźwiganiu krzyża - i jeśli taka wola Pana będzie, o  uzdrowienie - (Wojtek jest po operacjach, stan jest ciężki, wymaga żmudnej, długiej rehabilitacja)
- z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu
- w intencji naszych bliskich cierpiących z powodu rożnych chorób, a także polecanych dotychczas Panu Bogu, o męstwo w dźwiganiu Krzyża, a jeśli taka wola Twoja Panie, o uzdrowienie.
- w intencjach ks. Lucjana