Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Intencje 2019

2019-01-01

Módlmy się za nas samych i wzajemnie za siebie, byśmy z Bożą pomocą stawali się lepszymi ludźmi, a także w intencjach własnych, zwłaszcza tych nie wypowiedzianych, ukrytych w naszych sercach.


INTENCJE MINIONYCH MIESIĘCY
 

Módlmy się:

- zdrowie dla Mamy Krysi Starachowicz, która 10 lipca miała operację złamanej kości udowej i przed nią długa rehabilitacja
- o trzeźwość Narodu Polskiego
- za Agatkę i Huberta - o szczęśliwy przebieg  ciąży, by dziecko rozwijało się prawidłowo, a rodzice mogli radośnie oczekiwać na jego narodziny
- o zachowanie i pomnożenie w nas  żywej wiary, byśmy odważnie dawali świadectwo wierności Chrystusowi
- nadal za nasze koleżanki i kolegów borykających się z trudnościami związanymi z zapewnieniem bytu rodzinie wynikających miedzy innymi z braku zleceń, braku pracy, utraty zdrowia, obciążeń kredytowych. Prośmy Pana przez Maryję by dane im było w najbliższym czasie znalezienie  uczciwego  źródło utrzymania swoich rodzin
- za  chorych i cierpiących polecanych dotychczas Panu Bogu, aby dźwigając swój krzyż odnajdywali s i ł ę w Chrystusie
- o wieczne szczęście w Niebie dla Mamy (która zmarła w czwartek 28 lutego) naszej koleżanki Ewy
- o szczęśliwe rozwiązanie dla Anetki, o zdrowie dla mamy i dziecka, za wstawiennictwem Matki Najświętszej, aby cała rodzina wzrastała w Wierze i Miłości (Ania S.).
- za osoby, które wybrały życie konsekrowane - czyli radykalną drogę naśladowania Chrystusa.
- o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Księdza Lucjana.
- za Janinę, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami, prosząc o cud uzdrowienia oraz o to, aby dobry Bóg udzielił wsparcia rodzinie: mężowi, dzieciom, wnukom, rodzicom oraz siostrom w tej trudnej sytuacji.
- o zdrowie dla Babć i Dziadków, by mogli towarzyszyć swoim wnukom w ich rozwoju.
- za polecanych dotychczas Panu Bogu, którzy nadal cierpią i potrzebują naszego wsparcia modlitwą. 
Szczególnie w intencji Wojtka, męża naszej koleżanki Ewy, o męstwo dla nich  w dźwiganiu krzyża - i jeśli taka wola Pana będzie, o  uzdrowienie - (Wojtek jest po operacjach, stan jest ciężki, wymaga żmudnej, długiej rehabilitacja)
- z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu
- w intencji naszych bliskich cierpiących z powodu rożnych chorób, a także polecanych dotychczas Panu Bogu, o męstwo w dźwiganiu Krzyża, a jeśli taka wola Twoja Panie, o uzdrowienie.
- w intencjach ks. Lucjana