Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

12 KWIETNIA - WIELKA NOC ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA CHRYSTUSA
KKK 651 "Jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara" (1 Kor 15, 14). Zmartwychwstanie stanowi przede wszystkim potwierdzenie tego wszystkiego, co sam Chrystus czynił i czego nauczał. Wszystkie prawdy, nawet najbardziej niedostępne dla umysłu ludzkiego, znajdują swoje uzasadnienie, gdyż Chrystus dał ich ostateczne, obiecane przez siebie potwierdzenie swoim Boskim autorytetem.

KKK 997 Co to znaczy zmartwychwstać? W śmierci, będącej „rozdzieleniem duszy i ciała, ciało człowieka ulega zniszczeniu", podczas gdy jego dusza idzie na spotkanie z Bogiem, chociaż trwa w oczekiwaniu na ponowne zjednoczenie ze swoim uwielbionym ciałem. Bóg w swojej wszechmocy przywróci ostatecznie naszym ciałom niezniszczalne życie, jednocząc je z naszymi duszami mocą Zmartwychwstania Jezusa.

19 KWIETNIA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Nasza stała intencja na 2020 rok:
NIECH TEN 2020 ROK BĘDZIE DLA NAS SZCZEGÓLNYM CZASEM WYNAGRADZANIA MARYI ZA BLUŹNIERSTWA I ZNIEWAGI KTÓRE NASILIŁY SIĘ ZWŁASZCZA W 2019 ROKU. Módlmy się wzajemnie za siebie w intencjach własnych.

INTENCJE MARCOWE

Boże Miłosierny w Trójcy Jedyny, Ojcze, Synu i duchu Święty – zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Jezu Miłosierny, daj zdrowie chorym na duszy i na ciele, skrusz zatwardziałe grzeszne serca, pomóż szczególnie w spowiedzi świętej wszystkim, którym ciężko na sercu. Prosimy Cię Panie – jeśli taka wola Twoja – zatrzymaj epidemię, która rozlała się na cały świat.

 

 

"Miłosierdzia Jezu mój – ześlij z nieba na lud swój"

 

Dziękujmy Panu Bogu

za wszystkie dary, które codziennie otrzymujemy.

 

Módlmy się :

1. w intencji  lekarzy, pielęgniarek oraz kapłanów - posługujących chorym, o zdrowie i siły dla nich w pełnieniu obowiązków w tym trudnym czasie

2. w intencji mam oczekujących narodzin swoich dzieci, by w tym czasie izolacji i lęku o bezpieczeństwo w czasie narodzin dziecka otrzymały potrzebne wsparcie i zaufały Panu oraz oddały się pod opiekę Maryi, najlepszej Matki

3. za chorych polecanych dotychczas Panu Bogu, szczególnie za Tomka, Wojciecha, Alicję, Hanię, Kasię, za Władysława

4. w intencjach ks. Lucjana znanych Panu Bogu

oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja powszechna
: Wyzwolenie od uzależnień.

Módlmy się, aby wszystkie osoby pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.