Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Maj miesiącem Maryi - majowe święta ku czci Matki Boskiej:

Maryi Królowej Polski (3.05.)   |   Najświętszej Maryi Panny Matki Łaski Bożej ( 7.05.)   |   Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej (13.05.)
Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła ( 20.05.)   |   Zesłanie Ducha Świętego (23.05) - w tym dniu zakończenie 18. DSA
Najświętszej Maryi Wspomożycielki Wiernych (24.05.)    |    Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (31.05.)

Nasza stała intencja na 2021 rok:

Niech ten 2021 rok będzie dla nas szczególnym czasem wynagradzania Jezusowi za bluźnierstwa i zniewagi, za ataki na świątynie  związane z grzechem aborcji: „Aborcja - niewinnie brzmiące słowo. Otwórzmy je! Zajrzyjmy do jego wnętrza. Spójrzmy w oczy kryjącej się w nim prawdzie. A prawda jest przerażająca. Prawdą zamkniętą w aborcji jest ciało porozrywane w kawałki, ociekające krwią. Ciało człowieka zabitego w pierwszym stadium jego rozwoju.” - 06, 10 2005 r. - Słowo Biskupa Kaliskiego, wygłoszone w Bazylice św. Józefa

 

Módlmy się także wzajemnie za siebie w intencjach własnych.

 

INTENCJE MAJOWE:


Dziękujmy Panu Bogu
za wszystkie dary, które codziennie otrzymujemy, a w tym miesiącu szczególnie dziękujmy za dar życia Tomka.

Módlmy się

1. o pokój na świecie

2. za prześladowanych Chrześcijan

3. o zdrowie dla Stanisława, by zastosowana terapia przyniosła pozytywne owoce.

 

4. w intencjach ks. Lucjana


oraz
w intencjach polecanych przez Papieża Franciszka:

" Intencja powszechna
Świat finansów

Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.