Dni Skupienia Architektów

"Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje."

Ps 127

Galeria zdjęć

Nowy rok przynosi nam wiele nowych szans i możliwości, na rozwój osobisty, pogłębianie duchowości, na budowanie siebie w naszych środowiskach i rodzinach.

Mamy między innymi możliwość udziału w kolejnych Dniach Skupienia Architekta w Gródku nad Dunajcem - kolejnych dla tych wszystkich, którzy już doświadczyli atmosfery i duchowości owych dni. Jednocześnie jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy poszukują dobrego czasu i wspólnoty osób znających architektoniczne środowisko pracy, jego problemy, dylematy i rozterki natury etycznej i wewnętrznej.

 Zatem zapraszamy już dziś, właśnie na początku roku, kiedy to planujemy swój czas na odpoczynek i różnorakie spotkania, do wpisania w kalendarze tych terminów, a co więcej: zapraszamy wszystkich do dzielenia się informacją o tym, że takie Dni Skupienia odbędą się, jak co roku dwukrotnie:

- na wiosnę w terminie: 26-28.04. 2024 r.
Temat: Kryzys - katastrofa czy szansa (na tle historii Kościoła i rozwoju człowieka)

- na jesieni w terminie: 18-20.10.2024 r
Temat: Modlitwa z różańcem przez życie

Modlitwa, konferencje na wybrany temat, Msza święta, spowiedź, nocna adoracja oraz sporo czasu na rozmowy, lub indywidualny odpoczynek w pięknym krajobrazie lasu i jeziora. Taki jest scenariusz DSA.  Do zobaczenia już niebawem, bo czas płynie naprawdę szybko.